Produkty

INSTAL-KONSORCJUM REGION WIELKOPOLSKI

 

Kim jesteśmy

Grupa Instal-Konsorcjum działa na rynku od 1995 roku. Jesteśmy częścią międzynarodowego holdingu — EDT GmbH, który zajmuje się światowym handlem hurtowym. Obecnie wspomniana organizacja skupia w sobie ponad 1000 hurtowni z branży instalacyjnej. 

W Grupie Instal Konsorcjum obecnie zrzeszamy 31 hurtowni z branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej. Współpracują z nami podmioty z całego kraju. Oferta Hurtowni wchodzącej w skład GIK skierowana jest przede wszystkim do firm wykończeniowych i budowlanych, a także Serwisantów i Instalatorów. Obejmuje ona asortyment z zakresu techniki grzewcze, instalacyjnej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej oraz sanitarnej. Obecnie współpracuje z nami 150 placówek z całego kraju. W regionie wielkopolskim skupionych jest 6 Hurtowni, które oferują Klientom wysokiej jakości asortyment — urządzenia i akcesoria grzewcze i instalacyjne wysokiej jakości, które będą działały bez zarzutu przez wiele lat. 

Sztandarowymi produktami, na które chętnie decydują się nasi Klienci oraz Partnerzy są: pompy ciepła, rekuperatory, kotły i piece gazowe, olejowe i elektryczne oraz uzdatniacze wody, a także dedykowane im akcesoria. Grupa Instal-Konsorcjum może pochwalić się najbogatszą ofertą rynkową — posiadamy ponad 700 tysięcy pozycji zebranych w katalogu online. 


Jesli szukasz pewnego i sprawdzonego źródła produktów - sprawdź naszą ofertę w regionie dolnośląskim oraz  a w razie pytań - napisz do nas. 

 

Sprawdź listę Hurtowni Instal-Konsorcjum w regionie wielkopolskim i wybierz swojego dostawcę:

Działasz w branży instalacyjnej i grzewczej w regionie wielkopolskim? Szukasz najlepszych rozwiązań? Sprawdź, gdzie w Twojej okolicy dostępne są Hurtownie działające wspólnie z Grupą Instal-Konsorcjum. Każdy z wymienionych niżej podmiotów oferuje swoim Klientom pompy ciepła, piece i kotły gazowe, olejowe i elektryczne, rekuperatory oraz inne urządzenia sanitarne i instalacyjne pozwalające wykonać wszystkie instalacje niezbędne do prawidłowego działania budynku. W województwie wielkopolskim znajdziesz poniższe placówki: 

Pompy ciepła w regionie wielkopolskim

Pompy ciepła to ekologiczne źródło ciepła, która jest coraz częściej stosowane w nowych, jak i modernizowanych budynkach. Osoby, które mieszkają w regionie wielkopolskim i szukają właśnie tego rozwiązania, powinny zapoznać się z ofertą Hurtowni wchodzących w skład Grupy Instal-Konsorcjum. Właśnie w nich znajdą urządzenia i akcesoria od sprawdzonych producentów. 

Decydując się na pompę ciepła, która ma być głównym źródłem ogrzewania, w tym także przygotowania ciepłej wody użytkowej, można mieć pewność, że nie tylko obniżą się rachunki za energię cieplną, ale również, że właściciele budynku będą skutecznie dbać o środowisko naturalne. Pompy ciepła czerpią energię z OZE. 

Oferta Grupy Instal-Konsorcjum z regionu wielkopolskiego jest niezwykle bogata. Można w niej znaleźć pompy ciepła gruntowe, pompy ciepła powietrzne i pompy ciepła wodne, a także osprzęt potrzebny do ich prawidłowego montażu i późniejszego użytkowania.  

Biorąc pod uwagę ciągle zmieniające się ceny paliw, pompy ciepła oferowane przez Hurtownie GIK to doskonałe rozwiązanie pod względem ekonomicznym. Zainteresowała Cię nasza oferta pomp ciepła? Zapoznaj się z naszymi propozycjami na stronie ik.pl. Odwiedź także Hurtownie działające na terenie regionu wielkopolskiego. Pracuje tam wykwalifikowana kadra, która dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu pomoże Ci dobrać najlepsze rozwiązania. 

Kalisz          Kępno          Krotoszyn          Łowicz          Poznań

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz pompy ciepła.

 

Rekuperatory w regionie wielkopolskim

Rekuperacja jest systemem, który coraz chętniej wykorzystywany jest w domach Polaków. Cieszy fakt, że świadomość ludzi na temat tego ekologicznego rozwiązania ciągle rośnie. Dzięki możliwości odzysku ciepła, z którego można skorzystać wybierając właśnie to rozwiązanie, można stworzyć dom energooszczędny i pasywny, czyli taki, który obecnie jest najbardziej pożądany przez użytkowników. 

System rekuperacji oferowany przez Hurtownie współpracujące z Grupą Instal-Konsorcjum z regionu wielkopolskiego pozwala sporo zaoszczędzić. Jeżeli interesują Cię rekuperatory — ich cena oraz działanie, skontaktuj się z naszymi Partnerami, którzy chętnie opowiedzą Ci o nich opowiedzą i zaproponują najlepsze rozwiązanie. 

Zainteresowała Cię oferta rekuperatorów, które w ofercie mają Hurtownie Grupy Instal-Konsorcjum? Chciałbyś dowiedzieć się więcej na ich temat? Skontaktuj się z naszymi pracownikami z regionu wielkopolskiego, którzy chętnie odpowiedzą na nurtujące Cię pytania. Możesz także zapoznać się z naszym asortymentem na stronie ik.pl.

Kalisz          Kępno          Krotoszyn          Łowicz          Poznań

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz rekuperatory.

 

Nasza oferta w regionie wielkopolskim — kategorie produktów:

Jesteś Instalatorem, albo Serwisantem? A może prowadzisz firmę budowlaną lub wykończeniową i poszukujesz urządzeń i akcesoriów z branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej? Jeżeli działasz w regionie wielkopolskim, Instal-Konsorcjum ma dla Ciebie bogatą ofertę produktową, w skład której wchodzą: 

 1. Pompy ciepła — w ofercie znajdziesz urządzenia oraz osprzęt od najlepszych producentów, który potrzebny jest do prawidłowego montażu i późniejszego bezproblemowego użytkowania. Oferta obejmuje pompy ciepła powietrzne, gruntowe i wodne. 
 2. Rekuperatory — tutaj zebraliśmy wysokiej klasy rekuperatory i dedykowane im akcesoria pozwalające stworzyć wydajny i bezawaryjny system wentylacji z odzyskiem ciepła. 
 3. Kotły — znajdziesz tutaj kotły i piece gazowe, elektryczne, olejowe oraz wykorzystujące paliwa stałe, które pozwolą efektywnie ogrzać dom. 
 4. Instalacje — w tej kategorii znajdziesz armaturę gazową, wodną i kontrolno-pomiarową. Umieściliśmy tutaj także różnego rodzaju pompy do wody oraz wszelkie akcesoria, która są odpowiedzialne za bezproblemową pracę wyżej wymienionych urządzeń. 
 5. Ogrzewanie — kategoria skrywa w sobie wszelkie urządzenia oraz dedykowane im akcesoria, które pozwolą stworzyć ekonomiczny i efektywny system ogrzewania. 
 6. Klimatyzacja i wentylacja — dostępne w tym miejscu produkty pozwolą Klientowi zbudować wydajną instalację wentylacyjną i klimatyzacyjną. 
 7. Uzdatnianie wody — z dostępnych w tej kategorii elementów będziesz w stanie stworzyć instalację do uzdatniania wody. W miejscu tym umieściliśmy także bogatą ofertę odmulaczy i magnetyzerów. 
 8. Fotowoltaika — znajdziesz tutaj wysokiej jakości systemy fotowoltaiczne, które pochodzą od liderów na rynku w zakresie ich produkcji, a także wszelkie akcesoria, które sprawią, że ich montaż nie będzie trudny. 
 9. Artykuły sanitarne — w miejscu tym dostępna jest armatura sanitarna i kuchenna, a także wszelkie elementy, które są niezbędne w każdej kuchni i łazience. 
 10. Sieci zewnętrzne — dzięki urządzeniom dostępnym w tej kategorii można bez problemu stworzyć efektywną oczyszczalnię ścieków, a także wykonać kanalizację wewnętrzną. 
 11. Energetyka — w tej kategorii umieszczono propozycje rur osłonowych oraz wszelkich akcesoriów, które są niezbędne do ich prawidłowego montażu. 

Oferta, którą przedstawiliśmy powyżej jest zbiorem najwyższej jakości urządzeń i akcesoriów, jakie wyszły spod ręki najlepszych producentów na rynku. Hurtownie, które są częścią Grupy Instal-Konsorcjum z regionu wielkopolskiego posiadają najlepszą ofertę na rynku. Producenci, z którymi współpracują sprzedają swój asortyment zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Chcesz być na bieżąco? Obserwuj zakładkę PRODUKTY, którą znajdziesz na stronie ik.pl.  

Nasze wybrane marki producentów w regionie wielkopolskim

 • MAGNAPLAST — firma oferuje systemy kanalizacyjne oraz akcesoria z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Firma należy do niemieckiego holdingu. 
 • VAILLANT — rodzinne przedsiębiorstwo, które produkuje urządzenia i akcesoria z zakresu wentylacji i ogrzewania. Marka uznawana jest za jednego z liderów na rynku. 
 • CONCEPT — marka należąca do holdingu EDT, w której udziałowcem jest także Grupa Instal-Konsorcjum. W ofercie marki można znaleźć urządzenia i osprzęt, dzięki którym da się stworzyć efektywną instalację grzewczą oraz sanitarną. 
 • PURMO — firma oferuje asortyment, dzięki któremu Klient może komfortowo wykończyć wnętrza. Marka jest częścią koncernu Purmo Group. 
 • TECE — przedsiębiorstwo oferuje Klientom wysokiej jakości systemy instalacyjne, a także sanitarne. 
 • DE DIETRICH — oferta obejmuje gazowe kotły kondensacyjne, a także pompy ciepła. Marka należy do grupy BDR Thermea. 
 • QIK — marka, która należy do Grupy Instal-Konsorcjum. Istnieje od 2003 roku i od tego czasu oferuje wysokiej jakości asortyment z zakresu techniki grzewczej i instalacyjnej. 
 • GEBERIT — oferta producenta obejmuje systemy wodociągowe, instalacyjne i sanitarne, a także ceramikę najwyższej jakości. Klient może także nabyć elementy, które są niezbędne do komfortowego wyposażenia łazienki. 
 • JUNKERS (BOSCH) — w ofercie znajdziesz urządzenia i akcesoria, które pozwolą na stworzenie wysokiej jakości systemu grzewczego. 
 • SANHA — marka oferuje urządzenia i akcesoria, dzięki którym można stworzyć najwyższej jakości instalacje klimatyzacyjne, wodne i gazowe. 
 • IMMERGAS — znajdziesz tutaj asortyment, który pozwoli wykonać wysokiej klasy instalację grzewczą. Oferowane rozwiązania możesz wykorzystać zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. 
 • KERMI — w ofercie producenta można znaleźć asortyment, który pozwoli wykonać instalacje grzewcze, a także najlepsze na rynku prysznice. 
 • NIBE-BIAWAR — w ofercie producenta znajdziesz urządzenia i akcesoria, które pozwolą wykonać instalację wentylacyjną, klimatyzacyjną oraz ogrzewanie. 
 • VITECO — firma oferuje urządzenia, których działanie oparto na odnawialnych źródłach energii, co oznacza, że Klient może zdecydować się na ekonomiczne instalacje, które pozwolą mu chronić środowisko naturalne. 
 • TERMET — w ofercie firmy znajdują się kotły gazowe oraz wysokiej klasy podgrzewacze do wody, a także ekologiczne rozwiązania, których pracę oparto na OZE. 
 • ARISTON — oferta firmy obejmuje asortyment potrzebny do stworzenia instalacji grzewczej, a także podgrzewacze wody. 
 • WILO — firma produkuje wysokiej klasy pompy ciepła oraz systemy pompowe, które można z powodzeniem wykorzystać w instalacjach niezbędnych w każdym budynku. 
 • BERETTA — w ofercie firmy można znaleźć niezwodne klimatyzacje, pompy ciepła i piece gazowe. 
 • GAVIA — firma oferuje wysokiej klasy grzejniki aluminiowe, które doskonale współpracują z instalacjami centralnego ogrzewania oraz wodnymi. Są doskonałym rozwiązaniem, które pracuje bez zarzutu w systemach otwartych i zamkniętych. 

…oraz inne firmy, o których możecie przeczytać w zakładce strefa marek

PROMOCJE

Hurtownie, które są częścią Grupy Instal-Konsorcjum z regionu wielkopolskiego proponują swoim Partnerom wiele regularnych promocji. Jeżeli interesują Cię propozycje wspomnianych podmiotów, zachęcamy do śledzenia zakładki PROMOCJE I NOWOŚCI, gdzie znajdziesz informacje dotyczące najnowszych ofert specjalnych. 

 

BAZA WIEDZY — wiedza, obok której nie można przejść obojętnie

 

Korzyści ze współpracy z Grupą Instal-Konsrocjum z regionu wielkopolskiego

Partnerzy Instal-Konsorcjum z regionu wielkopolskiego ceni nas za wiele korzyści, jakie daje im współpraca z nami. Do najważniejszych należą: 

 • wiedza i wieloletnie doświadczenie, z którego w każdej chwili mogą skorzystać — grupa Instal-Konsorcjum została założona w 1995 roku, a fachowcy, którzy są u nas zatrudnieni mogą pochwalić się kilkunastoletnią współpracą; 
 • Program Partnerski Instal-Konsorcjum (w skrócie PIK), z jakiego może skorzystać każdy Partner, który się w nim zarejestruje; 
 • bogata oferta produktowa — w katalogu online zebraliśmy ponad 700 tysięcy produktów od najlepszych producentów; 
 • program PartnerCarLeas, który umożliwia Partnerowi GIK wymianę zebranych punktów PIK na raty leasingowe za samochód; 
 • Akademia IK dla Profesjonalistów — jest to miejsce, w której każdy z naszych Partnerów może znaleźć szereg szkoleń i webinarów, jakie pozwolą Partnerom zapoznać się z nowościami dostępnymi na rynku, co pozwoli im na bezproblemową pracę; 
 • promocje i akcje specjalne, które są regularnie przygotowywane i ogłaszane dla Partnerów; 
 • współpraca z ponad 300 dostawcami, dzięki którym Partnerzy mogą korzystać z wysokiej jakości rozwiązań z zakresu branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej; 
 • oferty specjalne, które dedykowane są jedynie Partnerom Grupy Instal-Konsorcjum; 
 • współpraca z podmiotem, który stworzył największą sieć dystrybucji rozwiązań z zakresu techniki grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej; 
 • możliwość otrzymania zamówionych towarów od ręki — GIK współpracuje z 150 hurtowniami, które posiadają własne magazyny. Grupa Instal-Konsorcjum posiada również magazyn centralny, z którego także wysyłany jest zamówiony towar.
 
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę na interesujący Cię produkt
 
 

Kontakt

Napisz do nas: 

Adres e-mail: instal-konsorcjum.region-wielkopolska@kontakt.ik.pl

 

 

Jeśli szukasz Hurtowni produktów instalacyjnych, grzewczych lub sanitarnych w regionie wielkopolskim - napisz do nas.

 

Zobacz inne nasze regiony

 

 

Instal-Konsorcjum - Twój sprawdzony Partner!