Produkty

INSTAL-KONSORCJUM REGION ZACHODNIOPOMORSKI

Kim jesteśmy

Grupa Instal-Konsorcjum to podmiot istniejący na rynku od 1995 roku, który jest częścią międzynarodowego holdingu EDT GmbH. Jego działalność opiera się na handlu hurtowym prowadzonym na całym świecie. Holding skupia obecnie ponad 1000 hurtowni z branży instalacyjnej i grzewczej. 

Grupa Instal-Konsorcjum skupia obecnie 31 hurtowni z całej Polski, które zajmują się sprzedażą urządzeń i akcesoriów z branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej. Oferta wspomnianych podmiotów skierowana jest głównie do Instalatorów, firm budowlanych, a także wykończeniowych i Serwisantów, którzy szukają wysokiej jakości asortymentu, który pozwoli im na wykonanie wysokiej jakości instalacji m.in.: grzewczej, sanitarnej, wentylacyjnej czy klimatyzacyjnej.  

Na ten moment z Instal-Konsorcjum współpracuje 150 placówek rozproszonych po całym kraju. W regionie zachodniopomorskim działają 4 Hurtownie, w których Klient może otrzymać nie tylko wysokiej jakości asortyment, ale również fachowe doradztwo, które pomoże mu podjąć słuszne decyzje zakupowe. 

Produkty, które najchętniej wybierają nasi Klienci i Partnerzy to pompy ciepła, piece oraz kotły gazowe, olejowe i elektryczne, a także rekuperatory i uzdatniacze wody. Oprócz samych urządzeń kupujący decydują się także na osprzęt, który pozwala na ich bezproblemowy montaż i późniejsze użytkowanie.  

Grupa Instal-Konsorcjum posiada najbogatszą ofertę rynkową w kraju — w katalogu online zebraliśmy ponad 700 tysięcy produktów, które chętnie nabywają nasi odbiorcy. 


Jesli szukasz pewnego i sprawdzonego źródła produktów - sprawdź naszą ofertę w regionie zachodniopomorskim a w razie pytań - napisz do nas. 

 

Sprawdź listę Hurtowni Instal-Konsorcjum w regionie zachodniopomorskim i wybierz swojego dostawcę:

Branża instalacyjna i grzewcza nie są Ci obce? Działasz na w regionie zachodniopomorskim i szukasz wysokiej jakości asortymentu? Sprawdź, gdzie w Twojej okolicy dostępne są Hurtownie współpracujące z Grupą Instal-Konsorcjum. Znajdziesz tam wysokiej jakości pompy ciepła, piece, kotły, rekuperatory, a także inne urządzenia i akcesoria z zakresu techniki grzewczej, instalacyjnej czy sanitarnej. W regionie zachodniopomorskim w ramach GIK działają: 

Pompy ciepła w regionie zachodniopomorskim

Pompy ciepła to urządzenia, które do prawidłowego działania wykorzystują odnawialne źródła energii. Urządzenia te są chętnie wybierane przez właścicieli nowych, jak i modernizowanych budynków. Dzieje się tak za sprawą ich wydajności i oszczędności, które generują. Jeżeli mieszkasz w regionie zachodniopomorskim i szukasz sprawdzonych rozwiązań, zapoznaj się z ofertą Hurtowni Grupy Instal-Konsorcjum, które współpracują z najlepszymi producentami tego typu rozwiązań.  

Pompy ciepła to doskonałe rozwiązanie nie tylko ze względu na ekonomiczne ogrzanie pomieszczeń, ale również przygotowanie ciepłej wody użytkowej. Wykorzystanie OZE sprawia, że są to urządzenia ekologiczne, dzięki którym właściciel budynku może dbać o środowisko naturalne. 

W ofercie Grupy Instal-Konsorcjum z regionu zachodniopomorskiego znajdziesz pompy ciepła gruntowe, pompy ciepła wodne i pompy ciepła powietrzne, a także asortyment, który jest niezbędny do ich prawidłowej instalacji i użytkowania. 

Pompy ciepła oferowane przez GIK to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na źródle ciepła, które da oszczędności. Nie są one bez znaczenia przy ciągle rosnących cenach paliw. Jeżeli interesuje Cię nasza oferta pomp ciepła, zapoznaj się z propozycjami przedstawionymi na stronie ik.pl. Możesz także spotkać się z pracownikami Hurtowni GIK z regionu zachodniopomorskiego, którzy pomogą dobrać rozwiązania odpowiednie do Twoich potrzeb. 

Koszalin     Szczecin

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz pompy ciepła.

 

Rekuperatory w regionie zachodniopomorskim

Ekologiczna rozwiązania, jakim z pewnością są rekuperatory, coraz chętniej wykorzystuje się w naszych domach. Pozytywnym aspektem jest ciągle rosnąca świadomość ludzi na temat tego systemu. Odzysk ciepła, jaki oferuje rekuperacja powoduje, że domy, w których została zastosowana mogą nosić miano energooszczędnych, a nawet pasywnych. Właśnie takie rozwiązania są obecnie najbardziej pożądane. 

Systemy rekuperacji, które dostępne są w Hurtowniach Instal-Konsorcjum z regionu zachodniopomorskiego to rozwiązania przyszłościowe, które pozwolą użytkownikowi zaoszczędzić na rachunkach. Jeżeli zainteresowała Cię ta opcja — zarówno zasada jej działania, jak i cena, skontaktuj się z pracownikami naszych Partnerów, którzy na pewno rozwieją wszelkie wątpliwości, a także dobiorą rozwiązania idealne do Twoich potrzeb. 

Interesuje Cię oferta rekuperatorów dostępna w Hurtowniach Grupy Instal-Konsorcjum z regionu zachodniopomorskiego? Zapoznaj się z bogatą bazą produktów na ik.pl lub skontaktuj się z naszymi pracownikami. 

Koszalin     Szczecin

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz rekuperatory.

 

Nasza oferta w regionie zachodniopomorskim - kategorie produktów:

 

Jesteś specjalistą, który szuka artykułów z branży grzewczej, instalacyjnej lub sanitarnej? Działasz w regionie zachodniopomorskim? Grupa Instal-Konsorcjum przygotowała bogatą ofertę produktową. Zapoznaj się z poniższymi kategoriami: 

 1. Pompy ciepła — kategorię uzupełniliśmy ofertą wysokiej jakości pomp ciepła. Znajdziesz tutaj pompy ciepła gruntowe, powietrzne i wodne, a także niezbędne akcesoria, które ułatwią ich instalację i późniejsze użytkowanie. 
 2. Rekuperatory — oferta obejmuje rekuperatory i dedykowany im osprzęt, który pochodzi od liderów na rynku w tym zakresie. Dzięki proponowanym tutaj urządzeniom będziesz w stanie stworzyć wydajny i trwały system wentylacji z odzyskiem ciepła. 
 3. Kotły — oferta obejmuje piece i kotły gazowe, elektryczne olejowe, a także te na paliwa stałe, które pozwalają użytkownikom bezpiecznie i efektywnie ogrzać dom. 
 4. Instalacje — znajduje się tutaj wysokiej klasy armatura gazowa, wodna i kontrolno-pomiarowa. Oferta obejmuje także rozmaite pompy do wody, a także wszelkie akcesoria, które pozwalają na bezproblemową pracą wymienionych urządzeń. 
 5. Ogrzewanie — tutaj Klienci znajdą urządzenia i osprzęt pozwalający stworzyć trwały i bezpieczny system ogrzewania. 
 6. Klimatyzacja i wentylacja — znajdziesz tutaj urządzenia i akcesoria, które są niezbędne do budowy i prawidłowego funkcjonowania instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. 
 7. Uzdatnianie wody — oferta obejmuje sprzęt, dzięki któremu możliwe jest stworzenie efektywnej instalacji do uzdatniania wody. W tym miejscu Klient znajdzie także wiele propozycji magnetyzerów i odmulaczy. 
 8. Fotowoltaika — oferta obejmuje najwyższej jakości systemy fotowoltaiczne, które pochodzą od najlepszych na rynku producentów. Znajdziesz tutaj także wszelkie akcesoria, które są niezbędne do ich montażu. 
 9. Artykuły sanitarne — kategoria ta obejmuje wysokiej jakości armaturę kuchenną i sanitarną oraz wszelkie elementy wyposażenia kuchni i łazienki. 
 10. Sieci zewnętrzne — urządzenia dostępne w tym miejscu pozwolą stworzyć wydajną oczyszczalnię ścieków, a także kanalizację wewnętrzną. 
 11. Energetyka — tutaj znajdują się dostępne w ofercie rury osłonowe oraz akcesoria, które pozwalają na ich prawidłowy montaż. 

Powyższa oferta to zbiór najwyższej jakości urządzeń oraz pasującego do nich osprzętu. Proponowane rozwiązania zostały stworzone przez najlepszych na rynku producentów, dzięki czemu możemy zapewnić, że Hurtownie będące częścią Grupy Instal-Konsorcjum z regionu zachodniopomorskiego mają najlepszą ofertę produktową. Chcesz być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę ik.pl, na której w zakładce PRODUKTY będziemy umieszczać wszystkie nowości.

Nasze wybrane marki producentów w regionie zachodniopomorskim

 • MAGNAPLAST — w ofercie firmy można znaleźć systemy kanalizacyjne, a także akcesoria z branży tworzyw sztucznych. 

 • VAILLANT — rodzinna firma oferująca wysokiej klasy asortyment z zakresu wentylacji i ogrzewania. Marka jest uznawana za jednego z liderów na rynku. 

 • CONCEPT — marka, którą stworzył holding EDT, w którego skład wchodzi również Grupa Instal-Konsorcjum. Oferta obejmuje urządzenia i akcesoria potrzebne do stworzenia wydajnej instalacji grzewczej i sanitarnej. 

 • PURMO — dzięki asortymentowi tego producenta można stworzyć komfortowe wnętrza. Marka należy do koncernu Purmo Group. 

 • TECE — w ofercie producenta można znaleźć trwałe i wydajne systemy instalacyjne i sanitarne. 

 • DE DIETRICH — w ofercie marki można znaleźć pompy ciepła i gazowe kotły kondensacyjne. Producent jest częścią grupy BDR Thermea. 

 • QIK — marka własna Grupy Instal-Konsorcjum, która została powołana do życia w 2003 roku. Od tego czasu w ofercie można znaleźć solidny asortyment z zakresu techniki instalacyjnej i grzewczej. 

 • GEBERIT — w ofercie producenta można znaleźć wydajne systemy instalacyjne, wodociągowe i sanitarne oraz trwałą ceramikę, która ceniona jest zarówno w Polsce, jak i na świecie. Producent proponuje także elementy, które są niezbędne w każdej komfortowo i funkcjonalnie urządzonej łazience. 

 • JUNKERS (BOSCH) — oferta producenta obejmuje urządzenia i akcesoria, dzięki którym możliwe jest stworzenie trwałego i bezpiecznego systemu grzewczego. 

 • SANHA — znajdziesz tutaj asortyment potrzebny do wykonania najwyższej klasy instalacji klimatyzacyjnych, wodnych i gazowych. 

 • IMMERGAS — asortyment proponowany przez markę pozwala stworzyć solidną instalację grzewczą. Proponowane przez producenta urządzenia i akcesoria to rozwiązania doskonałe dla domów jedno- i wielorodzinnych, a także w obiektów użyteczności publicznej. 

 • KERMI — marka proponuje urządzenia i akcesoria pozwalające stworzyć wydajną instalację grzewczą, jak również wysokiej jakości prysznice, które staną się ozdobą każdej łazienki. 

 • NIBE-BIAWAR — producent oferuje rozwiązania pozwalające stworzyć wydajne instalacje, w tym wentylacyjną, klimatyzacyjną, czy ogrzewanie. 

 • VITECO — działanie oferowanego przez markę asortymentu oparto na odnawialnych źródłach energii, dzięki czemu jest nie tylko ekologiczny, ale również ekonomiczny. 

 • TERMET — znajdziesz tutaj kotły gazowe oraz wysokiej jakości podgrzewacze wody. Rozwiązania oferowane przez producenta oparto na odnawialnych źródłach energii. 

 • ARISTON — w ofercie producenta Klient znajdzie asortyment, który pozwoli mu stworzyć bezpieczną i wydajną instalację grzewczą. Marka proponuje także wysokiej klasy podgrzewacze wody. 

 • WILO — oferta producenta obejmuje najwyższej jakości pompy ciepła, a także systemy pompowe, które wykorzystuje się w instalacjach potrzebnych w każdym obiekcie budowlanym. 

 • BERETTA — z oferty producenta mogą skorzystać Klienci, którzy szukają wydanych pomp ciepła, klimatyzacji albo pieców gazowych. 

 • GAVIA — marka proponuje wydajne i solidne grzejniki aluminiowe, które bez problemu współpracują zarówno z instalacjami centralnego ogrzewania, jak i wodnymi. Jest to rozwiązanie, które doskonale współpracuje zarówno z systemami otwartymi, jak i zamkniętymi.  

…a także wielu innych producentów, których przedstawiamy w zakładce strefa marek

PROMOCJE

Hurtownie wchodzące w skład Grupy Instal-Konsorcjum z regionu zachodniopomorskiego przygotowują dla swoich Partnerów regularne promocje. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertami specjalnymi i promocjami, zachęcamy Cię do zapoznania się z zakładką PROMOCJE I NOWOŚCI, w której regularnie umieszczamy informacje na temat najnowszych ofert specjalnych naszych Partnerów. 

 

BAZA WIEDZY - istotne informacje, z którymi powinien zapoznać się każdy Partner GIK

 

Korzyści ze współpracy z Grupą Instal-Konsrocjum z regionu zachodniopomorskiego 

Grupa Instal-Konsorcjum z regionu zachodniopomorskiego docenia swoich Partnerów. Szereg korzyści, które płyną ze współpracy sprawia, że Instalatorzy i Serwisanci chętnie korzystają z naszej oferty. Spośród największych atutów współpracy z GIK można wymienić: 

 • możliwość skorzystania z doświadczenia i wiedzy naszych współpracowników — Grupa Instal-Konsorcjum działa na rynku od 1995 roku i może pochwalić się kilkunastoletnią współpracą z naszymi fachowcami; 

 • Program Partnerski Instal-Konsorcjum (w skrócie PIK) - specjalny program dedykowany tylko i wyłącznie naszym Partnerom. Udział w nim niesie ze sobą wiele korzyści, np. możliwość zdobycia cennych nagród; 

 • jedyną taką w Polsce, bogatą ofertę produktową — nasz katalog produktów liczy sobie ponad 700 tysięcy pozycji. Należy dodać, że asortyment pochodzi od najlepszych producentów, którzy są liderami na branżowym rynku; 

 • możliwość wymiany zebranych punktów PIK na raty leasingowe za samochód Partnera (dzięki programowi PartnerCarLeas); 

 • Akademię IK dla Profesjonalistów, w której zebraliśmy szereg szkoleń i webinarów, z których może skorzystać każdy Partner. Zebrane w tym miejscu materiały pozwolą mu nie tylko poznać nowości dostępne w GIK, ale także poznać tajniki montażu, który z pewnością ułatwi im późniejszą pracę. 

 • promocje i różnego rodzaju akcje specjalne, które są regularnie przygotowywane i ogłaszane dla naszych Partnerów; 

 • współpracę z ponad 300 dostawcami, która pozwala na korzystanie przez Partnerów z wysokiej jakości rozwiązań z branży instalacyjnej; 

 • szansę otrzymania zamówionych towarów od ręki — Grupa Instal-Konsorcjum współpracuje z 150 hurtowniami, które są w posiadaniu własnych magazynów. Co więcej, Grupa posiada także własny magazyn centralny, z którego także wysyłamy towar. Tak skonstruowana logistyka pozwala na czas dostarczyć zamówiony asortyment. 

 
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę na interesujący Cię produkt
 
 

Kontakt

Napisz do nas: 

Adres e-mail: instal-konsorcjum.region-pomorze-zachodnie@kontakt.ik.pl

 

 

Jeśli szukasz Hurtowni produktów instalacyjnych, grzewczych lub sanitarnych w regionie zachodniopomorskim - napisz do nas.

 

Zobacz inne nasze regiony

 

 

 

 

 

Instal-Konsorcjum - Twój sprawdzony Partner!