Produkty

INSTAL-KONSORCJUM REGION ŚLĄSKI

Firma Instal-Konsorcjum to firma, która powstała po to, aby udało się stworzyć szeroką sieć hurtowni instalacyjnych rozłożonych na terenie całej Polski. Dzięki temu w regionie śląskim klienci mogą znaleźć najbliżej zlokalizowane hurtownie sprzedające produkty z kategorii instalacyjnej, sanitarnej oraz grzewczej. Dzięki stałej współpracy Instal-Konsorcjum zrzesza dzisiaj aż 31 hurtowni, co pozwoliło na stworzenie aż 150 punktów dystrybucyjnych w Polsce.


Jesli szukasz pewnego i sprawdzonego źródła produktów - sprawdź naszą ofertę w regionie śląskim a w razie pytań - napisz do nas. 

Gdzie w regionie śląskim można znaleźć hurtownie należące do grupy Instal-Konsorcjum?

Na terenie regionu śląskiego mamy ponad kilkunastu dostawców. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować naszym klientom więcej produktów i usług. Możemy zaproponować Ci instalacje grzewcze i sanitarne, a nawet wentylacje. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie w swojej okolicy znajdziesz najbliższą placówkę, to koniecznie zapoznaj się z poniższą listą okolicznych lokalizacji.

Sprawdź listę Hurtowni Instal-Konsorcjum w regionie śląskim i wybierz swojego dostawcę:

Pompy ciepła w regionie śląskim

Postępujące zmiany w klimacie i rosnące ceny standardowych systemów ogrzewania, zmusiły wiele osób do zmiany dotychczasowych sposobów ogrzewania domów, a także budynków firmowych. Na szczęście producenci codziennie dbają o to, aby powstawały kolejne nowoczesne sposoby ogrzewania pomieszczeń, dlatego jednym z niezawodnych sposobów na ogrzewanie budynków okazuje się pompa cieplna. Pompy cieplne to wysokiej jakości, wydajne urządzenia, które wykorzystują energię cieplną pobraną z otoczenia, na którym zbudowany jest budynek. Dzięki temu efektywnie zarządzają energią i pozwalają na ekonomiczne zarządzanie pobranym ciepłem. Decydując się na pompy ciepła, zadbasz o ciepło w swoim domu, a także o dostęp do ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła są ekologiczne, a także ekonomiczne, ponieważ sam ich zakup, a także instalacja nie wymagają dużych nakładów finansowych. To idealne rozwiązanie, które możesz znaleźć na terenie Śląska.

Bielsko-Biała     Czeladź     Częstochowa     Gliwice     Jaworzno     Katowice     Lubliniec     Psary Sarnów     Tychy

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz pompy ciepła.

 

Rekuperatory w regionie śląskim

Wiele nowoczesnych budynków tworzonych jest z myślą o tym, aby były one maksymalnie energooszczędne, a przy tym zawierały przestrzenie z powietrzem o stosunkowo wysokiej jakości. Dlatego właśnie coraz popularniejsze jest okazuje się stosowanie rekuperatorów. W ofercie Instal-Konsorcjum przedstawiamy wysokiej jakości rekuperatory, które dostępne są w ofercie hurtowni na terenie Śląska. Wszystkie sprzęty pochodzą od zaufanych producentów, dlatego każdy z nich z powodzeniem pełni swoją rolę. Wystarczy, że klikniesz w ten link – https://ik.pl/produkty/rekuperatory~c2830588

Bielsko-Biała     Czeladź     Częstochowa     Gliwice     Jaworzno     Katowice     Lubliniec     Psary Sarnów     Tychy

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz rekuperatory.

 

Nasza oferta w regionie śląskim - kategorie produktów:

Jako właściciele Hurtowni Instal-Konsorcjum w regionie śląskim, staramy się dostarczać naszym klientom wszystkich niezbędnych produktów oraz usług. Dzięki temu możemy dotrzeć do większej liczby odbiorców, takich jak właściciele firm montażowych czy instalacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której posiadamy:

 1. Pompy ciepła
 2. Rekuperatory
 3. Kotły
 4. Instalacje  szukasz działu zawierającego armaturę wodną kontrolno-pomiarową lub gazową, a także wszystkie części, które posłużą Ci podczas profesjonalnego montażu? To właśnie w dziale „Instalacje” możesz je wyszukać.
 5. Ogrzewanie jeżeli poszukujesz pomp ciepła, kotłów kondensacyjnych lub gazowych, albo innej formy ogrzewania, to koniecznie zajrzyj do działu „Ogrzewanie”, gdzie znajdziesz nie tylko profesjonalne urządzenia, ale także dodatkowe akcesoria do pracy.
 6. Klimatyzacja i wentylacja    w dziale związanym z kontrolą jakości powietrza możemy zaproponować Ci wydajne i wysoko jakościowe urządzenia, takie, jak rekuperatory czy klimatyzacja. Oprócz tego posiadamy tam także niezbędne akcesoria dodatkowe.
 7. Uzdatnianie wody   jeżeli interesują Cię sprzęty przeznaczone do oczyszczania wody, to sprawdzić ofertę naszego sklepu, w której umieściliśmy wydajne odmulacze oraz magnetyzery służące do uzdatniania wody.
 8. Fotowoltaika   Fotowoltaika związana jest energooszczędnym podejściem do życia. Dzięki niej możesz zaoszczędzić duże pieniądze na rachunkach. Zajrzyj do naszej oferty i zapoznaj się z propozycjami produktów, które pozwolą Ci na utworzenie własnego systemu fotowoltaicznego.
 9. Artykuły sanitarne    jeżeli interesuje Cię ciekawa oferta armatury sanitarnej oraz kuchennej, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz w niej także trwałe meble łazienkowe, które pozwolą Ci na estetyczne wyposażenie łazienki.
 10. Sieci zewnętrzne    kategoria ta założona została po to, aby nasi klienci planujący budowę własnej przydomowej oczyszczalni ścieków, mogli znaleźć w niej wszystkie potrzebne przedmioty.
 11. Energetyka   jeżeli zależy Ci na samodzielnym zadbaniu o energetykę w Twoim domu, to w kategorii „energetyka” znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do doskonałego zorganizowania tej kwestii.

 

Nasze wybrane marki producentów w regionie śląskim

 

 

Jeżeli pragniesz kupić urządzenia najwyższej jakości oraz akcesoria, które nie zawiodą Cię przy pierwszej okazji korzystania z nich, koniecznie zajrzyj do oferty hurtowni należącej do grupy Instal-Konsorcjum. To właśnie tutaj znajdziesz przedmioty najwyższej jakości, które pochodzą od zaufanych producentów z całego świata. Szczegóły znajdziesz na stronie ik.pl w zakładce PRODUKTY.

 

Oto wybrane przez nas marki producentów w rejonie śląskim:

 • MAGNAPLASTświatowej klasy producent tworzący wysokojakościowe systemy kanalizacyjne.
 • VAILLANTświatowej jakości producent tworzący urządzenie grzewcze oraz wentylacyjne od 1874 roku.
 •  CONCEPT – wieloletni producent komfortowych i wysokojakościowych urządzeń sanitarnych i grzewczych. Znajduje się na rynku od 45 lat i należy do grupy EDT.
 • PURMOprofesjonalna firma dostarczająca od 1953 roku jedne z najlepszych rozwiązań zapewniających doskonały komfort wnętrz.
 • TECErodzinna firma z 30-letnim stażem, zajmująca się tworzeniem systemów sanitarnych oraz instalacyjnych. 
 • DE DIETRICHszanowana i ceniona firma, spełniająca najwyższe wymagania klientów, stanowiąca ważny element branży wyposażeniowej już 1648 roku.
 • QIKproducent stanowiący markę własną grupę Instal-Konsorcjum, oferujący komponenty grzewcze oraz instalacje. Firma znajdująca się na rynku od 18 lat.
 • GEBERITpowszechnie znana firma produkująca elementy z branży sanitarnej.
 • JUNKERS (BOSCH) profesjonalna firma zaopatrująca klientów detalicznych oraz klientów przemysłowych, oferuje wysokiej jakości produkty z branży grzewczej.
 • SANHAniezastąpiony lider na rynku branży klimatyzacyjnej, grzewczej oraz wodnej, na co dzień oferuje klientom wszystkie produkty niezbędne do pełnego wyposażenia domowej przestrzeni.
 • IMMERGASproducent udostępniający urządzenia grzewcze, stosowane w firmach oraz domach.
 • KERMIproducent należący do grupy Arbonia AG, będący liderem w produkcji pryszniców oraz urządzeń z branży grzewczej.
 • NIBE-BIAWARfirma o szerokim i bogatym asortymencie urządzeń związanych z instalacjami, ogrzewaniem, wentylacją oraz klimatyzacją.
 • VITECO producent tworzący urządzenia pracujące w oparciu o odnawialne źródła energii.
 • TEREMETzdecydowany lider oferujący produkty grzewcze na terenie Polski. Producent sprzedający podgrzewacze wodne oraz kotły, które pracują na zasadzie korzystania z odnawialnych źródeł energii.
 • ARISTONpopularny producent oferujący urządzenia do podgrzewania wody oraz produkty grzewcze wykonane w eleganckim włoskim designie.
 • WILOwysokiej klasy producent pomp ciepła i systemów pompowych, które wykorzystywane są do dalszego tworzenia instalacji sanitarnych, chłodniczych, grzewczych oraz klimatyzacyjnych.
 • BERETTAproducent oferujący gazowego kotły kondensacyjne, pompy ciepła oraz klimatyzację.
 • GAVIAmarka oferująca aluminiowe grzejniki i wykorzystywane przy instalacji wodnych oraz w centralnym ogrzewaniu. 

...i wiele innych marek, o których więcej możesz dowiedzieć się w sekcji strefa marek.

 

 

 

PROMOCJE

Klientów, którzy cenią sobie atrakcyjne ceny, zachęcamy do skorzystania z oferty promocyjnej dostępnej w naszej grupie hurtowni Instal-Konsorcjum, znajdujących się na terenie śląskim. Wszystkie informacje na temat promocji zamieszczane są na bieżąco - w tym miejscu

 

BAZA WIEDZY

 

Dlaczego warto wybrać Grupę Instal-Konsorcjum z regionu śląskiego?

Instal-Konsorcjum stanowi część organizacji związanej z handlem hurtowym – EDT BmbH. Ta współpraca pozwoliła nam zabrać zaświadczenie w handlu hurtowym. Poniżej przedstawiamy wiele zalet dotyczących działalności naszej firmy.

 • W szeregach naszej firmy pracują wyłącznie doświadczeni pracownicy, którzy doskonale znają się na oferowanych dziedzinach.
 • Nasza grupa to największa grupa hurtowni instalacyjnych w całym kraju.
 • Współpracujemy z ponad 300 dostawcami z branż: instalacyjnej grzewczej, a także sanitarnej.
 • Umożliwiamy zakup 150 lokalizacjach oraz w magazynie centralnym.
 • Dbamy o szeroką ofertę naszego sklepu, dlatego znajduje się w niej ponad 700 000 produktów sanitarnych, instalacyjnych oraz grzewczych.
 • Zainteresowanym osobom umożliwiamy szkolenia w Akademii IK dla profesjonalistów.
 • Dla ułatwienia komunikacji z klientami udostępniamy nowoczesny katalog dostępny w formie online.
 • Oferujemy możliwość skorzystania z programu ParterCaerLeas, Którym klienci mogą wymieniać punkty na raty leasingowe.
 • Pracujemy na rynku od ponad 25 lat, dzięki czemu doskonale wiemy, czego musimy wymagać od siebie, aby klienci dostali to, czego potrzebują.
 
 
 
 
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę na interesujący Cię produkt
 

 

Kontakt

Napisz do nas: 

Adres e-mail: instal-konsorcjum.region-slask@kontakt.ik.pl

 

 

Jeśli szukasz Hurtowni produktów instalacyjnych, grzewczych lub sanitarnych w regionie śląskim - napisz do nas.

 

Zobacz inne nasze regiony

 

 

 

 

 

Instal-Konsorcjum - Twój sprawdzony Partner!