Produkty

INSTAL-KONSORCJUM REGION PODLASKI

Znana firma Instal-Konsorcjum to projekt, który powstał z myślą o współpracy kilkudziesięciu hurtowni zajmujących się dystrybucją produktów na terenie całego kraju. Dzięki temu w terenie podlaskim możesz szybko znaleźć najbliżej ulokowane placówki, które pozwolą Ci na zakup niezbędnych urządzeń, związanych z branżą sanitarną, grzewczą oraz instalacyjną. Dzięki wieloletniej pracy grupa Instal-Konsorcjum zrzesza dzisiaj 31 hurtowni instalacyjnych, dzięki czemu powstało aż 150 punktów dystrybucyjnych, które znajdują się w Polsce.


Jesli szukasz pewnego i sprawdzonego źródła produktów - sprawdź naszą ofertę w regionie podlaskim a w razie pytań - napisz do nas. 

Gdzie w regionie podlaskim można znaleźć hurtownie należące do grupy Instal-Konsorcjum?

Hurtownie należące do grupy Instal-Konsorcjum znajdują się w wielu miejscach na Podlasiu. Nasi dostawcy są szeroko dostępni, dzięki czemu nasi klienci mogą w krótkim czasie nabyć potrzebne produkty, takie jak wentylacje czy instalacje sanitarne i grzewcze. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, jakie placówki możemy Ci zaproponować, to sprawdź je poniżej. Dzięki stworzonej przez nas liście sprawnie znajdziesz informacje, których potrzebujesz.

Sprawdź listę Hurtowni Instal-Konsorcjum w regionie podlaskim i wybierz swojego dostawcę:

Pompy ciepła w regionie podlaskim

Coraz więcej osób stara się wybierać systemy ogrzewania, które są zgodne z ekologicznym duchem. Dlatego właśnie największym zainteresowaniem w ostatnich czasach cieszą się wytrzymałe pompy ciepła, które oferujemy na terenie całego Podlasia. Korzystanie z pomp ciepła jest wyjątkowo proste, ponieważ urządzenia te wykorzystują energię cieplną, która pobierana jest z terenu, na którym zamieszczony został budynek. Hurtownie należące do grupy Instal-Konsorcjum oferują klientom różnorodne pompy ciepła, między innymi powietrzne, a także wodne. Wybierając pompę ciepła zadbasz o wysoki komfort w każdym budynku, a przy tym dostarczysz sobie ciepłej wody do użycia. To ekologiczne, ekonomiczne i niezawodne sprzęty pozwalające na rozsądne zarządzanie energią w zgodzie ze środowiskiem.

Białystok     Ełk     Grajewo     Łomża     Suwałki

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz pompy ciepła.

 

Rekuperatory w regionie podlaskim

W nowocześnie budowanych miejscach stawia się coraz częściej na energooszczędne podejście i korzystanie z możliwości pozwalających na zachowanie wewnątrz budynku powietrza jak najwyższej jakości. Jest to możliwe dzięki korzystaniu z dostępnych w naszej grupie Instal-Konsorcjum wysokojakościowych rekuperatorów, które z powodzeniem zakupisz na terenie podlaskim. Wszystkie oferowane przez nas rekuperatory pochodzą od zaufanych producentów, dlatego z powodzeniem możesz szukać ich na naszej stronie, gdzie znajdziesz pełną ofertę urządzeń. Wystarczy, że klikniesz w ten link – https://ik.pl/produkty/rekuperatory~c2830588

Białystok     Ełk     Grajewo     Łomża     Suwałki

Zobacz inne lokalizacje, w których znajdziesz rekuperatory.

 

 

Nasza oferta w regionie podlaskim - kategorie produktów:

Jeżeli jesteś właścicielem firmy instalacyjnej lub montażowej albo prowadzisz działalność związaną z serwisowaniem i zastanawiasz się, gdzie znajdziesz dobre wyposażenie, to koniecznie odwiedź naszą Hurtownię Instal-Konsorcjum na Podlasiu. W naszej ofercie możemy zaproponować Ci listę poniższych usług:

 1. Pompy ciepła
 2. Rekuperatory
 3. Kotły
 4. Instalacje  w dziale instalacji znajdziesz profesjonalną armaturę wodną oraz wszelkie niezbędne elementy, których będziesz potrzebować do stworzenia sprawnie funkcjonującej instalacji.
 5. Ogrzewanie   szukasz najlepszego systemu ogrzewania? Zajrzyj do działu „Ogrzewanie”, w którym udostępniliśmy pełen pakiet najlepszych ofert, m.in. pompy ciepła, kotły gazowe i kondensacyjne, a także akcesoria konieczne do montażu instalacji.
 6. Klimatyzacja i wentylacja   jeżeli poszukujesz wydajnej klimatyzacji na letnie sezony lub szukasz sprzętu, który zadba o najwyższą jakość powietrza w pomieszczeniu, to koniecznie zapoznaj się z działem „Klimatyzacja i wentylacja”, gdzie zamieściliśmy rekuperatory oraz klimatyzacje.
 7. Uzdatnianie wody    dostęp do zdatnej wody to podstawowy element, który wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi uzdatniających. W naszej ofercie możesz zakupić profesjonalne odmulacze oraz magnetyzery.
 8. Fotowoltaika   jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób możesz szybko zaoszczędzić na pieniądzach przeznaczonych na opłatę rachunków, to koniecznie rozważ montaż fotowoltaiki. W naszym sklepie dostaniesz wszelkie niezbędne elementy, które pozwolą Ci na stworzenie własnej konstrukcji.
 9. Artykuły sanitarne  chcesz szybko jej ekonomicznie stworzyć podstawowe przestrzenie sanitarne oraz kuchenne. W takim razie zajrzyj do zakładki „artykuły sanitarne”, w której zapoznasz się z bogatą ofertą sanitarna oraz kuchenną.
 10. Sieci zewnętrzne    w kategorii „sieci zewnętrznych” znajdują się wszelkie niezbędne akcesoria, umożliwiające budowę własnej przydomowej oczyszczalni ścieków.
 11. Energetyka   jeżeli szukasz akcesoriów i komponentów niezbędnych do zadbania o własną wydajną energetykę w otoczeniu, koniecznie zapoznaj się z ofertami produktów dostępnych w tej kategorii.

 

Nasze wybrane marki producentów w regionie podlaskim

Grupa Instal-Konsorcjum zrzeszająca hurtownie w naszym regionie podlaskim to zaufani producenci oferujący urządzenia i sprzęty, które pochodzą od znanych i cenionych dystrybutorów. Do klientów chcących zapoznać się z pełną gamą naszego asortymentu na stronie ik.pl. w zakładce  PRODUKTY umieściliśmy pełną ofertę.

 

Poniżej przedstawiamy wybrane przez nas marki producentów oferowane w rejonie podlaskim:

 • MAGNAPLASTniezastąpieni liderzy branży tworzących systemy kanalizacyjne, należący do niemieckiego holdingu.
 • VAILLANTświatowy lider i jednocześnie ceniona rodzinna firma dostarczająca profesjonalne urządzenia grzewcze oraz wentylacyjne, dostępne już od 1874 roku na rynku.
 • CONCEPTfirma należąca do grupy EDT, oferująca urządzenia grzewcze oraz sanitarne. Dostępne produkty można kupować już od 45 lat, a każdy z nich ceniony jest ze względu na wysoki komfort i szczególną jakość.
 • PURMO – firma ze stałą siedzibą w Helsinkach, pracująca już od 1953 roku. Producenci dostarczają produkty najwyższej jakości, które są szczególnie cenione przez klientów za wysoki komfort i jakość.
 • TECErodzinna firma z 30-letnim stażem i doświadczeniem w branży systemów instalacyjnych oraz sanitarnych.
 • DE DIETRICHprofesjonalna firma ceniona przez konsumentów za najwyższą jakość sprzedawanych produktów. Firma działająca na rynku od 1648 roku.
 • QIKwłasna marka grupy Instal-Konsorcjum, która znajduje się na rynku już od 18 lat. W ofercie marki znajdziesz profesjonalne instalacje i komponenty grzewcze.
 • GEBERITfirma Geberit to znana na całym świecie marka, stanowiąca ważną i chętnie wybieraną ofertę, jeżeli chodzi o produkty sanitarne.
 • JUNKERS (BOSCH)najlepsza marka dla klientów poszukujących przedmiotów związanych z branżą grzewczą. Producent współpracuje z klientami przemysłowymi, a także detalicznymi.
 • SANHAwszechstronnie działająca firma zajmująca się produktami z branży grzewczej, wodnej, a także klimatyzacyjnej. Idealna marka do znalezienia wielu niezbędnych elementów podczas budowy domu lub budynku firmowego.
 • IMMERGASwysokiej jakości niezastąpione urządzenia grzewcze to podstawowe elementy cechujące te firmę. Oferowane sprzęty świetnie nadadzą się do prywatnego użytku w domu, a także w przestrzeni publicznej, na przykład w firmie.
 • KERMIfirma należąca do grupy Arbonia AG to szczególny lider w zakresie tworzenia pryszniców oraz elementów związanych z branżą grzewczą.
 • NIBE-BIAWARidealna firma na poszukiwania bogatego asortymentu urządzeń klimatyzacyjnych, grzewczych wentylacyjnych, a także instalacyjnych.
 • VITECO ceniony producent zajmujący się tworzeniem urządzeń, których działanie związane jest z wykorzystaniem odnawialnych źródła energii.
 • TEREMETniezastąpiony lider zajmujący się dystrybucją produktów grzewczych na terenie Polski. Producent w swojej ofercie posiada także podgrzewacze wodne, kotły, a także wiele innych sprzętów, których działanie opiera się na źródłach odnawialnych.
 • ARISTONznany i ceniony producent, oferujący urządzenia służące do podgrzewania wód, a także produkty związane z ogrzewaniem. Każdy oferowany przedmiot jest charakterystycznie stworzony w eleganckim włoskim wydaniu.
 • WILOznany producent profesjonalnych pomp ciepła oraz specjalnych systemów pompowych. Jednocześnie zaufany partner BVB. Producent zajmujący się tworzeniem produktów związanych z instalacjami chłodniczymi grzewczymi, klimatyzacyjnymi, a także sanitarnymi.
 • BERETTAświatowy lider zajmujący się produkcją urządzeń klimatyzacyjnych oraz grzewczych. Producent w swojej ofercie sprzedaje kotły kondensacyjne, kotły gazowe, pompy ciepła, także klimatyzację.
 • GAVIAmarka oferująca wysokiej jakości grzejniki aluminiowe, które są chętnie wykorzystywane w ogrzewaniu centralnym zamkniętym oraz otwartym.

 

...i wiele innych marek, o których więcej możesz dowiedzieć się w sekcji strefa marek.

 

PROMOCJE

Jeżeli interesują Cię atrakcyjne promocje, które możesz spotkać w regionie podlaskim, to koniecznie zapoznaj się z regularnie udostępnionymi promocyjnymi ofertami dostępnymi – w tym miejscu

 

BAZA WIEDZY

 

Dlaczego warto wybrać Grupę Instal-Konsorcjum z regionu podlaskiego?

 

Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Jako udziałowcy największej na świecie handlowej organizacji hurtowej EDT BmbH doskonale wiemy, czego potrzebują nasi klienci. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje, które pomogą podjąć decyzję w tym, czy warto zgłosić się do nas po odpowiednie produkty.

 • Posiadamy szeroko rozbudowaną gamę asortymentu, która składa się z urządzeń grzewczych i instalacyjnych, a także sanitarnych. Wszystkie produkty to ponad 700 tys. propozycji do wyboru.
 • Jesteśmy gotowi na umożliwienie szkoleń w Akademii IK dla prawdziwych profesjonalistów.
 • Dbamy o różnorodność naszych produktów, dlatego staramy się współpracować z około 300 dostawcami każdej z branży sanitarnej, instalacyjnej a także grzewczej.
 • Grupa, którą tworzymy, to największa grupa hurtowni instalacyjnych, oferująca swoje usługi na terenie Polski.
 • U nas możesz skorzystać ze specjalnego programu ParterCarLaes, który pozwoli Ci na wymianę punktów na raty leasingowe na Twój pojazd.
 • Jesteśmy gotowi dostarczyć Ci potrzebne towary od ręki w aż 150 miejscach.
 • W naszym zespole pracują wyłącznie doświadczeni profesjonaliści, którzy doskonale wiedzą, jak doradzić naszym klientom wyborach.
 • Współpracujemy z naszymi partnerami i dzielimy się wspólnymi promocjami, a także specjalnymi wydarzeniami.
 • Dla ułatwienia poszukiwania produktów udostępniamy naszym klientom aktualny katalog produktów w formie online.
 • Dla zainteresowanych umożliwiamy przystąpienie do naszego autorskiego Programu Partnerskiego Instal-Konsorcjum w każdej chwili.
 • Jesteśmy na rynku już ponad 25 lat, dzięki czemu mamy już wielu stałych klientów, którzy chętnie wracają do nas po potrzebne produkty.
 
 
 
 
Skontaktuj się z nami, aby otrzymać ofertę na interesujący Cię produkt
 

 

Kontakt

Napisz do nas: 

Adres e-mail: instal-konsorcjum.region-podlasie@kontakt.ik.pl

 

 
 

Jeśli szukasz Hurtowni produktów instalacyjnych, grzewczych lub sanitarnych w regionie podlaskim - napisz do nas.

 

Zobacz inne nasze regiony

 

 

 

 

 

Instal-Konsorcjum - Twój sprawdzony Partner!